Noorte MM Izmiris(100)

5. novembril lõppesid Türgis Izmiris noorte maailmameistrivõistlused rahvusvahelises ja türgi kabes. Eestist osales võistlustel 15 noort mängijat. Parimad tulemused klassikalises täispika ajakontrolliga rahvusvahelise kabe turniiril saavutasid meie vanimad osavõtjad. Juunioride tüdrukute hulgas sai Joanna Sild 7. koha ja kadettide hulgas said Andreas Tulva 8. ja Andreas Jürgenson 9. koha. Välkkabes saavutas Joanna 8. koha ning minikadettide hulgas Karl Richard Esvald 9. koha.

Esmakordselt toimus ametlik FMJD maailmameistrivõistluste turniir ka türgi kabes. Osalejate arv oli küll mõnevõrra väiksem kui rahvusvahelise kabe täispikal turniiril, aga kõikides vanusegruppides selgitati siiski võitjad välja. Türgi kabe ajakontrolliks oli 25 minutit kummalegi mängijale partii lõpuni. Meie parimatena olid Joanna ja Karl Richard neljandad ja Kris Taimre viies.

Erakordne antud võistluse puhul oli kindlasti võistluste asukoht ja üldine korralduse tase. Toimumiskoht oli Atlantise nimeline kuurort Seferihisari nimelises külakeses Vahemere rannikul. Ilmad olid soojad ja mängust vabal ajal sai nautida päikesepaistet ja sooja merevett. Toitlustus oli varasemate võistlustega võrreldes teisest klassist. Süüa sai rootsi lauas kolm korda päevas ja valik oli tõeliselt lai. Nii võistluste üldine ladus läbiviimine kui ka tingimused olid ühed parimad, kus eesti mängijatel siiani on õnnestunud osaleda.

Võistluste koduleht: http://wcy2016.fmjd.org/

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: