Ilmus uus kaberaamat

Sel kevadel esitles Hans Pukk koos sõbra Andrei Naprejenkoviga taandusavangule pühendatud kaberaamatut. Raamatus on toodud taandusavangu 251 mängitud partiid, mis sisaldavad kombinatsioone.

“Selle raamatu sünnilugu ulatub umbes viie aasta kaugusele. Andreil oli kogutud paras ports taandusavangu mängitud partiisid, milles kombinatsioon ning plaan Venemaal raamat välja anda. Ma siis naljatledes ütlesin, et teeme seda Eestis, kuna meil niigi kaberaamatuid vähe. Ja nii see asi idanema hakkaski. Aga venis ja venis ning tänu sellele pandeemiale võtsin asja käsile ja valmis ta saigi,” meenutas Hans Pukk. “Et raamat natukene huvitavamaks ja kasulikumaks muuta, tegin Andreile ettepaneku lisada läbi aegade vene kabes Eesti meistriteks tulnud mängijad, nii naised kui mehed. Lisaks veel enda valikul inimesi, kellede panust meie kabeelu edendamisel tähtsaks pean. Raamatu kaante kujunduse tegi Maire Pukk, kelle näputöö on ka Urmo raamatu kujundus. Esimesed arvustused raamatule on olnud positiivsed, see teeb rõõmu, ehk ei olnud see töö asjata tehtud. “

Kindlasti pakub raamat huvi neile, kellele meeldib taandusavangut mängida. Kuna see aga sisaldab ka 65 meie kabeelus tuntud inimese kohta natukene infot, siis võiksid kõik kabehuvilised seda lugeda.

Raamat on 180 lk, müügihind 8 eurot ning seda on võimalik saada Hans Puki käest ja Malemajast

Foto: H. Pukk

Pilguheit raamatukaante vahele:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: